backgroundImage

Jak nakupovat

Knihy Vám prodáváme za naši ZVÝHODNĚNOU CENU. (Je podstatně nižší nežli cena doporučená v knihkupectví − viz údaje na těchto stránkách uvedené u jednotlivých titulů.)

MOŽNOSTI NÁKUPU (OBJEDNÁVÁNÍ):

     •  V e-shopu www.svitani.eu

Můžete nakupovat bez registrace; ale pokud se zaregistrujete, nemusíte již při dalších nákupech vyplňovat kontaktní údaje.

Cena se zobrazuje v Kč, nebo eurech. Přepnout měnu je možné kliknutím na státní vlajku vpravém horním rohu monitoru.

     •   E-mailem na adrese:         zas.sluzba@seznam.cz

     •   Telefonicky na čísle 608 451 701 v pracovních dnech, obvykle v době 9–12 hod.

Pokud byste se v tomto čase nedovolali, zavoláme Vám zpět, jakmile budeme moci. Telefonické objednávání nelze využívat v případě, kdy nám zákazník peníze posílá na účet před dodáním knih.

     •   Dopisem zaslaným na adresu uvedenou v rubrice Kontakt.

 

KNIHY POSÍLÁME PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY, s. p.:    

     •   Doporučeně bez dobírky, pokud si knihy předplatíte na náš bankovní účet.

          Bankovní spojení pro zákazníky platící z banky na území  ČR: 600006000 / 2010; platbu je nutné provést výhradně v Kč.

      K ceně knih se pro zásilky doručované do České republiky připočítává poštovné (dle výběru zákazníka)

           a)   „balík do balíkovny“: 58 Kč

b)   „balík na poštu“: 89 Kč        

c)   doručení na adresu zákazníka 99 Kč (pokud je celková hmotnost zásilky do 2 kg a/nebo balíček má nejmenší z rozměrů (tlouštku) do 5 cm, což je u všech zásilek s jednou knihou, posíláme vždy jako „Balík do ruky“).

Jako „variabilní symbol“ uveďte číslo své objednávky, které Vám automaticky pošleme e-mailem vzápětí poté, kdy Vaši objednávku obdržíme v e-shopu.

Jako „specifický symbol“ uveďte při dodání knih v ČR 1.

Tento způsob platby (předplacení) můžete použít pouze objednáte-li si knihy v e-shopu (nikoliv e-mailem nebo telefonicky).

Podmínky pro doručení zásilek na Slovensko a informace pro platby z banky na Slovensku najdete níže.

    •   Na dobírku – platí pouze pro dodání v ČR (peníze od Vás vybere Česká pošta).  K ceně knih a k výše uvedenému poštovnému se připočítává       poplatek (dobírečné) 36 Kč

 

Vzhledem k tomu, že naše zvýhodněná cena knih je podstatně nižší než jejich doporučená cena v knihkupectví, zaplatíte za knihy od nás i s poplatkem za zaslání méně, než kdybyste je koupili v knihkupectví za běžnou doporučenou cenu.

Pokud jste, např. e-mailem, objednali tituly, které máme v aktuální nabídce, a zároveň tituly, jejichž vydání jsme avizovali v budoucnu, pak Vám, není-li na objednávce uvedeno jinak, nejdříve pošleme tituly aktuálně nabízené a později tituly, které budou vydané později.

Knihy, které máme skladem, posíláme zpravidla do 2 až 5 pracovních dnů po dni doručení objednávky - pokud objednáváte na dobírku, nebo po dni připsání platby na náš účet - pokud objednáváte bez dobírky.

Ale při čerpání dovolené nebo při onemocnění pracovníků expedice (o těchto skutečnostech vždy informujeme na první straně našich webových stránek) se doba odeslání knih může prodloužit, a to zpravidla nejvíce o 14 pracovních dní.

Ceny poštovného uváděné na těchto webových stránkách platí, je-li zásilka posílána jako cenný balík nebo doporučené psaní České pošty, s. p. Objedná-li si zákazník rychlejší způsob doručení např. „balík na poštu“ (což je expresní služba České pošty), poštovné se mu zvýší, a to podle aktuálního ceníku České pošty.

O předání zásilky České poště Vás zpravidla budeme informovat, a to e-mailem nebo SMS, přičemž zpravidla uvedeme číslo, pod nímž můžete na webu České pošty sledovat pohyb zásilky. U některých zásilek Vás navíc bude i Česká pošta e-mailem nebo SMS předem informovat, kdy Vám zásilku doručí. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne na místě, kam jste si zásilku nechali poslat, laskavě si ji vyzvedněte na své dodací poště, a to nejdéle 15. den po odeslání objednávky. Pokud by tam zásilka uložena nebyla, bezodkladně nám to prosím oznamte e-mailem. Také si se svou dodací poštou můžete, např. telefonicky, domluvit nový termín doručení, prodloužení úložní doby a přeposlání zásilky na jinou adresu.

 

OSOBNÍ ODBĚR V HRADCI KRÁLOVÉ  je možný v Horově ulici po předchozí e-mailové nebo telefonické domluvě o času odběru, a to po připsání Vaší platby na náš bankovní účet. Vzhledem k EET NENÍ MOŽNÁ PLATBA HOTOVĚ, NENÍ MOŽNÁ ANI PLATBA KARTOU.

 

ZÁKAZNÍKOM ZO SLOVENSKA

Pri zasielaní kníh mimo Českej republiky požadujeme platbu napred. Pokiaľ budete platiť bankovým prevodom z banky mimo Českej republiky, pri objednavani v internetovom obchode si (v pravom hornom rohu obrazovky) zvolte cenu v eurách. (Pokial´ ste tak ešte pred odoslaním objednávky neurobili, ale objednávku ste urobili v českých korunách, cenu kníh v eurách, ktorú máte zaplatit´, zistíte takto aj dodatočne. K tejto cene pripočítajte ešte 9 euro ako poštovné.) 

Platbu potom prosím preveďte výhradne v eurách bankovým prevodom na náš účet vedený v eurách v slovenskej Fio banke:

Číslo účtu:      6 0000 6000,   kód banky:  8330
IBAN:             SK49 8330 0000 0006 0000 6000 
BIC/SWIFT:    FIOZSKBAXXX

Aj pokiaľ ste objednávku urobili v Kč (v českých korunách), je potrebné aby ste platbu poslali v EURÁCH. Ceny kníh v eurách zistíte na našej stránke (e-shop, keď v pravom hornom rohu kliknete na slovenskú vlajku).

Pokiaľ by ste však platbu poslali v Kč, banka nám zaúčtuje poplatok 100 Kč (cca 4 eur), takže o tento poplatok by ste potom museli navýšiť svoju platbu.

K cene kníh sa pripočítava poplatok za poslanie kníh (poštovné a ďalšie expedičné náklady) jednotne, bez ohľadu na počet zasielaných kníh, 9 euro, resp. 225 Kč

Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky, ktoré Vám automaticky pošleme e-mailom obratom, keď obdržíme Vašu objednávku; ako špecifický symbol uveďte 11.


 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).