backgroundImage
69.69% (97 hodnocení)
Trvale nedostupné
948 Kč
katalogové číslo: 0020
autor:Kushi Michio
naše cena s DPH:948 Kč
popis
parametry
ukázky a recenze
diskuze

Kniha je celosvětově nejdokonalejší učebnicí léčebné makrobiotiky, nejúčinnějšího a nejuchopitelnějšího prověřeného léčebného výživového systému, který je cíleně schopen vyléčit i některé typy rakoviny.

 

Je velice podrobná – při zohlednění individuálních projevů více než 200 nemocí, často chronických nebo život ohrožujících, a individuálního stavu člověka doporučuje, které potraviny, v jakém množství a v jaké úpravě konzumovat a kterým se vyhnout, které speciální domácí léčebné prostředky konzumovat a jaké další aktivity, např. masáže a cvičení, provádět.

 

Veškeré doporučované ingredience jsou u nás dostupné.

 

Makrobiotika a racionální strava často používají stejné suroviny či potraviny, ale makrobiotika je navíc hodnotí i z hlediska jejich energií (odstředivé a dostředivé, uvolňující a stahující, jin a jang) – s těmito energiemi pracuje i správně prováděná akupunktura.

 

Makrobiotickou stravu doporučuje i p. prof. Campbell, autor slavné Čínské studie.

 

Kniha je určena lidem, kteří chtějí stát na vlastních nohou, mají odvahu si přiznat, že neonemocněli náhodou, a sílu změnit své životní, zejména stravovací návyky.

 

Jejím hlavním autorem je celosvětový lídr oboru, autor desítek knih vydávaných po celém světě.

Veledílo
07.08.2016 14:30:55
uživatel:
Tak podrobné rady ohledně stravy, nápojů a různých specialit, jako jsou obklady a náplasti, se jen tak v jedné knize nesejde. Však to je taky bichle. (reagovat)
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).